Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa


IDEALAN Telewizja Internet Telefon


Unia Europejska

Projekt pn. ”Budowa sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu nowej generacji w wybranych miejscowościach województwa podlaskiego – obszar suwalski” współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.

Dane firmy:
IDEALAN sp. z o.o.
ul. Witosa 49, 16-100 Sokółka

NIP: 545-16-92-014
REGON: 052248136
KRS: 0000674017
Rejestr przedsiębiorców telekomunikacyjnych: 5404

Dział Obsługi Projektów Unijnych:
Tel: 85 711- 96- 92
e-mail: biuro@podlasie.net

Formularz kontaktowy


Informacja dotycząca przetwarzania danych osobowych

1. Administratorem Państwa danych osobowych jest Idealan Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy Os. Centrum 17, 16-100 Sokółka (zwany dalej „Administratorem”). Z Administratorem można się skontaktować w następującej formie: telefonicznie pod numerem telefonu: 85 711 96 92, za pośrednictwem poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., listownie i osobiście pod adresem:  Os. Centrum 17, 16-100 Sokółka.

2. Administrator powołał Inspektora Ochrony Danych Osobowych, z którym kontakt jest możliwy  w następującej formie: telefonicznie pod numerem telefonu: 85 711 96 92, za pośrednictwem poczty elektronicznej, przesyłając informację na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., listownie i osobiście pod adresem:  Os. Centrum 17, 16-100 Sokółka.

3. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość.

4. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych jest prawnie uzasadniony interes Administratora, polegający na obsłudze Państwa korespondencji (art. 6 ust. 1 lit. f RODO).

5. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy, podwykonawcy oraz podmioty świadczące usługi na naszą rzecz (tj. usługi IT i wsparcia technicznego), które muszą mieć dostęp do danych, aby wykonywać swoje obowiązki.

6. Państwa dane będą przechowywane przez okres niezbędny do rozpatrzenia zapytania.

7. Przysługuje Państwu prawo do:

  •  żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych,
  •  wniesienia w dowolnym momencie sprzeciwu wobec przetwarzania Państwa danych osobowych z przyczyn związanych z Państwa szczególną sytuacją,
  •  wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

8. Podanie danych jest dobrowolne, jednak ich niepodanie będzie skutkowało brakiem możliwości udzielenia odpowiedzi na Państwa wiadomość. 

9. Państwa dane osobowe nie będą wykorzystywane do podejmowania zautomatyzowanych decyzji, w tym profilowania.

 


Fundusze Europejskie Polska Cyfrowa


IDEALAN Telewizja Internet Telefon


Unia Europejska

Projekt pn. ”Budowa sieci szerokopasmowego dostępu do Internetu nowej generacji w wybranych miejscowościach województwa podlaskiego – obszar suwalski”
współfinansowany ze środków Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.